Kolekcja Chanel’s Autumn 2018 zabiera się do lasu, a także kładzie duży nacisk na nowy styl torby

Karl Lagerfeld lubi motyw, a także na jesień 2018 roku, Chanel wszedł do lasu, a także pojawił się z marką marką Nowa torebka. Worganizowane przez dziesiątki projektów pasa startowego, a także często ozdobione drukowaniami liści luksusowej w sezonie, torba Chanel 31 wydaje lub złożone sprzęgło. Oczywiście na wybiegu były inne torby, jednak tom 31 toreb sugeruje, że będzie to ogromny nacisk na jesień marki.

Było coś takiego dla ręcznych toreb, które niekoniecznie są szprychy w ostatnich sezonach, głównie napędzane przez niezależne odstarki, które są widoczne w tłumie w stylu ulicznym. Niezaprzeczalnie są sytuacją mody nad funkcją: przywołują dokładnie taki sam poczucie, jak to robi, to jest to, że dla przewoźnika szansa na wyglądanie stylowo, a także nieokreślone, może przeważyć konieczność przyniesienia torby na noszenie. Kup, aby mieć bezpłatne ręce lub zrównoważyć duży ładunek.

Wersja Chanel zawiera paski do przenoszenia, które ukrywają się w torbie, gdy nie jest używana, na szczęście, jednak nie jestem pewien, czy styl działa. Nie mogłem przejść po uczuciu, że górna konstrukcja z owalnymi uchwytami była dla mnie niedroga, być może jak torba plażowa lub jeden z tych bezpłatnych pojemników, które często zapewniają makijaż. Niezależnie od tego, co stary, a także niedrogi, jest teraz nowe, a także wysokiej klasy, więc być może o to chodziło tak samo, jak to przegapiłem. Tak czy inaczej, po prostu nie kopię 31 torby. Na szczęście inni zaproponowano na pokaz podczas pokazu. Sprawdź je wszystkie poniżej.

[Zdjęcia za pomocą Vogue Runway]