Roundup – 24 lipca

Jeszcze jeden piątek ma Dawnowiony, łapiące czytniki, a także cieszę się powrotu z dużą ilością wspaniałych eksponami, a także rozmowach z Courforum. Powiedz dzięki was za dołączenie do nas, ponieważ płacimy Gos do Chanel, Kate Spade, a także wiele więcej naszych ulubionych na temat naszej Courforum. wchodź!

Chodzi o szczegóły, prawda? Kiedy odnosi się do worków, nasi członkowie rozumieją ins, a także outs o nieważnych szczegółach worków, w tym dokładnie, jak modyfikują się z roku na rok, a także sezon na sezon. W tym tygodniu, Vintage Nici w Chanel spojrzenie na pasy do noszenia łańcucha, a także co za ucztu! Nikitaloveslv podzielił się pięknie sfotografowaną starszą łańcuchową sztagą paska do przewozu, które zdecydowanie dodają do naszej zbiorowej bazy zrozumienia.

W presstime wystąpiliśmy to wspaniałe dziecko w lipcu zakupów wątek – jeden z naszych ulubionych w Chanel, dzięki entuzjastycznym nabywcom, którzy podwoi się jako wspaniałych fotografów!

Zanim lato przyciąga się do bliska, spójrz na wątek Chanel Espadrilles, gdzie uprawa tego sezonu wydaje się szczególnie atrakcyjne – nasi członkowie zamykają je w szybkim klipsie!

Och, a także to się stało! Zatrzymaj się tutaj na ujawnienie, a także gratulacje Tulip2 na spektakularne znalezisko.

Ricababe traktowało członków Subform Gucci w tym tygodniu do tej oszałamiającej dyskoteki bezpośrednio z Florencji. Na wiele więcej ujawniają się, spójrz na maleńkie odsysanie wątku, gdzie członkowie spadają, aby pokazać ich najnowsze zakupy z tej widocznej marki.

Również na pierwszej stronie Caribeanqueen ma problem, a także potrzebuje pomocy, wybierając między (piękną) aqua disco, a także podobnym Valentino Rockstudem. Jeśli masz ochotę, tak jak twoja szansa!

W klubie Gucci, wglądaliśmy do klubu Męskiego Gucci, a także odkrył tę ostrą teczkę z Dorf. Jesteśmy tak wdzięczni Dorfowi za rozpoczęcie tego wątku, który naprawdę ma coś dla wszystkich!

Czy ostatnio byłeś w General Cup? Jest to fantastyczna powierzchnia do odkrycia bieżącego Intel na sprzedaży oraz specjały w preferowanym w Internecie, a także sklepy z cegły i zaprawy. Należymy też mieć wątek poświęcony bramce z drugiej ręki, gdzie odkryliśmy nowe okulary przeciwsłoneczne JProjectRUNWE, a także wow, co się dzieje!

Ciekawych odwiedzających będą chcieli zatrzymać się przez to, co było ostatnią rzeczą, którą kupiłeś wątek, który przypomniał mi: Wymagam płaszcz! Na co wpłyniesz na dodanie do swojej szafy? Gdy jesteś gotowy, oferty, a także kradzież subforum to lokalizacja, aby rozpocząć polowanie na okazje.

BeachBaggal podzielił jej nowego Crossbody w, który Kate Spade Czy przynosisz wątek w tym tygodniu, bit Minka w Dirty Emerald: Smooshy Carry Bag w dość kolorze, który ma wiele członków w nastroju na zakup.

Mamy też nasze koty, a także myszy w tym wątku, gdzie te urocze motywy pojawiają się na wszelkiego rodzaju gadżetów Kate Spade. Mówiąc o motywach zwierząt, Tayyyraee dzieliła nową sprawę telefoniczną, a także wszyscy kochamy te flamingoes – jak o tobie?

Nie mogliśmy wytrzymać dzielenia się tym obrazem domowym z pokaż Niwę Kate Spade Nici. Ta oszałamiająca kolekcja pochodzi z Limonata00, a także istnieje wiele bardzo uroczych zdjęć domowych w wątku, którego nie będziesz chciał przegapić.

Minęło trochę czasu, że zatrzymaliśmy się w kuchni dla smakołyków, a także inspiracji. Nie rozumiemy o tobie, jednak pod koniec długiego dniem letnim, czasami decyzje dotyczące gotowania przychodzą całkiem powolny, a część kuchni jest fantastyczną lokalizacją, aby uzyskać pomysły. Na wynos lub jadalnia w odkrywaniu członków zrzucając koncepcje codziennie, a także absolutnie przyjmujemy pewne zalecenia z tego szybkiego poruszającego się wątku.

Wątek letnich napojów ma wiele świetnych ofert pragnienia, a także smaczne opcje do rozrywki lub zwijania się z curtoforum na popołudnie. Kyokei podzielił się wspaniałymi sushi rolkami w tym tygodniu w I jadłem ten wątek, a także nie wyglądają wspaniale?

Z tym, że pożegnamy się na razie, czytniki rund. Do zobaczenia po raz kolejny ideał w przyszłym tygodniu, gdzie będziemy świętować niebieski księżyc z niektórych znacznie bardziej wspaniałymi torbami, a także akcesoriami. Mamy nadzieję, że masz przed sobą wspaniały tydzień!