Gucci Ophidia oferuje tradycyjne aspekty zaktualizowane o białe skórzane wykończenie

w rdzeniu, Gucci pozostaje jednym z najnowocześniejszych domów modowych wszechczasów. Jednak wraz z innowacyjnym dyrektorem Alessandro Michele na czele, poprzednie kody są stale nowoczesne z nowoczesnym obiektywem.

W kolekcji Gucci Aria tradycyjna linia Gucci Ophidia ewoluuje, łącząc natychmiast rozpoznawalne GG Ultimate Canvas z białym skórzanym wykończeniem, a także niebieską, a także czerwoną sieć , torba na ramię, a także więcej. Ostateczny wynik oferuje świeży uchwyt wiele elementów definiujących dom, w tym podwójny emblemat w złota.

Gucci Ophidia Little Rame Bag, Gucci Geometryczna fur

Torba kamery Gucci Ophidia, damska pompa GG Slingback

Torby Gucci Ophidia

Jedną z najczęściej wykorzystywanych torb w mojej osobistej kolekcji jest odmiana gucci ophidia Medium noszenie detali internetowych, a także nowa wersja z białym skórzanym wykończeniem może szybko być jedną z twoich najczęściej używanych toreb. Z odpowiednimi wymiarami (15 ″ W x 11 ″ h x 5,5 ″ d), aby przynieść swoje codzienne produkty podczas pozostawania światłem, a także prostym do rzucania przez ramię (podwójne skórzane uchwyty o spadku 10 ″ i długości 21 ″ długości 21 ″ ), Ta torba dotyczy praktyczności. Odkryłem, że skóra jest wyjątkowo trwała, a także prosta do czyszczenia, a także oczywiście, płótno GG jest lekkie, a także długotrwałe. Jest podszewka mikrofibry, wewnętrzna kieszeń na suwak, a także można zabezpieczyć przenoszenie za pomocą magnetycznego zamknięcia.

Gucci Ophidia Medium Noś z detalami internetowymi, gucci geometryczne fur

W przypadku bardziej kompaktowej torby, która wciąż utrzymuje twoje potrzeby, jest to worek na ramię Gucci Ophidia lub torba kamery Gucci Ophidia. Torba na ramię ma zaokrąglone linie u góry torby, a torba z kamerą zapewnia bardziej unikalny prostokątny kształt. Oba zawierają dokładnie takie same elementy stylu, od inspirowanych archiwum detali, takich jak niebieska, a także czerwona wersja sieci, po podwójne wyciągania zamka G, a także płótno GG Ultimate. Podczas gdy torba na ramię oferuje regulowany pasek, torba z kamerą ma długi pasek, który również zapewnia dużo miejsca do noszenia torby na ramieniu lub jako crossbody. Wymiary są raczej podobne, a torba na ramię wynosi 9,5 ″ W x 7,5 ″ H x 3 ″ D, a także torba z aparatem o 9,3 ″ W x 5,5 ″ H x 2,8 ″ D.

Gucci Ophidia Medium Noszenie z detalami internetowymi, Little Rame Bag Gucci Ophidia, torba z kamerami Gucci Ophidia

Podczas gdy GG Ultimate Canvas jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydruków, jego parowanie z chrupiącą białą (choć nie surową białą) skóry dodaje podwyższonego dotyku, który oferuje możliwość sukni lub ubrania w stroju, z którym łączysz te torby. Możesz wybrać ten soczysty płaszcz, a także parę eleganckich obcasów lub wybrać bardziej sportowy wygląd tej sukni (dodaj uprząż, jeśli naprawdę chcesz tego nieprzewidzianego dotyku).

Odkryj Gucci White Ophidia

Gucci Geometryczna płaszcz Intarsia Faux

Gucci Ophidia Little Ramion Bag

Medium Gucci Ophidia nosze z Internetem

GG GG Slingback Pump Gucci Women

Gucci Ophidia Little Ramion Bag