Wprowadzenie Lipault Paris i jej nowo wprowadzonej strony amerykańskiej

często świetna marka może być ukryta na rynku międzynarodowym, który jest poza naszym zasięgiem, i tak jest tylko w przypadku Lipault Paris. Lipault stał się jedną z wiodących marków bagażowych po tym, jak został wprowadzony przez francuskiego projektanta François Lipovetsky w 2005 roku, a do tej pory jego towary były trudne do znalezienia w USA. Jeśli kiedykolwiek podróżowałeś do Francji, być może zaobserwowałeś markę, ale będąc po drugiej stronie stawu, ostatnio ostatnio wiedziałem o marce.

Lipault Paris obiecuje jasne kolory mody, lekki design, długotrwałe materiały i specjalny sprzęt, wszystko w doskonałej cenie. Możesz nie chcieć czarnej torby do podręcznika (choć jeśli to zrobisz, Lipault również ją używa), co sprawia, że ​​Lipault jest świetną opcją, z silnymi opcjami kolorów dla wszystkich.

Pięć niezbędnych kolorów obejmuje stałą kolekcję, a sezonowe nadruki i kolory przychodzą i odchodzą. Po przeglądaniu witryny przez chwilę natychmiast zakochałem się w torbie obrotowej w ciemnej lawendaru. Po pierwsze, zawsze byłem fanem koloru fioletowego, a po drugie, jak wspaniale byłoby w końcu mieć podręcznik, który łatwo podnieść nad głową w samolocie, a także łatwy do rozpoznania jako własny? Ponadto wszystko jest dość wycenione, z dużą ilością elementów poniżej 260 USD.

Kolejnym profitem jest znak towarowy marki „0%”, które umożliwiają łatwe, bardzo niewielkie miejsce do przechowywania, gdy worki podróży nie są używane. Wszystkie torby są wyłożone materiałem ochronnym, a zewnętrzne są eleganckim nylonem, który jest nie tylko lekki, ale także łatwy do czyszczenia. Podczas gdy Lipault ma obecnie trzy flagowe sklepy we Francji, jeśli mieszkasz w USA, możesz kupić całą kolekcję Lipault online.

Lipault Lady Plume Tote
75 USD

Pióropusz lipault 28 ″ spinner nork na torbie
259 USD

Lipault 0% giętki 22 ″ pion
199 USD