Purseforum Roundup – 8 maja

Witam wszystkich! W tym tygodniu mamy jeszcze jeden zaokrąglenie torebek, w których występuje prawdziwych ogłuszaczy. Dla wszystkich nowicjuszy te podsumowania są miejscem, w którym utrzymujemy Cię w pętli podczas najnowszych dyskusji TPF. Poszukiwaliśmy wszelkich starań, od zwiększenia kosztów po kolory lakierów do paznokci, aby przynieść ci najnowsze, jak i największe wydarzenia. Spójrz na nasze ustalenia poniżej, a także pamiętaj, aby dołączyć do rozmowy!

Zacznijmy od wątku „schronienia w lokalizacji z LV…”, w którym natknąłem się na to wybitne zdjęcie gospodarstwa domowego przez naszego członka AF068. Ten bagażnik sprawia, że ​​mdleję!

Pojawił się nowy zabawny wątek na placu zabaw, a także chodzi o naczynia kuchenne! Wątek „Twoich niesamowitych torbach (twoje ABC)” był wielkim hitem, a także jednym z moich nowych osobistych faworytów. Podoba mi się ten bit Neon Jacquemus Combo Leechiyong opublikował.

W ubiegłym tygodniu członek Lnguyen0827 pokazał nam swój nowy jednorożec w wątku zakupów „kwietnia 2020 r.” Na forum Chanel.

Na forum Hermesa „Jak nosić kelly od niechcenia?” Wątek serwuje fantastyczne Kelly Inspo. Członek Samfalstaff podzielił się z nami swoją spektakularną Chèvre Kelly. Co za piękność!

Następnie członek Gigihm podzielił się bardzo uroczym zdjęciem gospodarstwa domowego w wątku „Polène torebki”. Lubimy małego projektanta reflektorów!

Na koniec kończymy w ten piątek uroczym odkryciem Mulberry. Nasz członek Yumslan rozpoczął wątek „ujawnij! My New Mulberry Micro Bayswater ”, aby podzielić się swoją nową ślicznotką. Co za fantastyczny niebieski odcień, podziękuj za podzielenie się nim z nami!

Jeśli szukasz innych zabawnych wątków do naśladowania, naprawdę podobało mi się czytanie „What You Chour to Bor w tych szalonych czasach?” posty. To naprawdę zabawne, a także jakoś pocieszające widzieć torby, z których ludzie są zależni od tych czasów. Podobnie zacząłem nowy wątek w subformach schronienia w lokalizacji dla Mask Inspo, zatytułowany „Mask Fashion”. Chciałbym zobaczyć dokładnie, jak wszyscy stylizują swoje maski. Wreszcie, jeśli szukasz wstępnie kochanych sugestii zakupowych, mamy też forum. Udaj się na „Forum eBay”, gdzie członkowie mówią o znacznie więcej niż tylko eBay, choć eleganckie, Tradsey, a także znacznie więcej. To wszystko na ten tydzień, mamy nadzieję, że wszyscy również jesteście wolni od ryzyka!