Carlos Falchi w Bergdorf Goodman

Jeden z najciekawszych facetów w branży torebki, którą zadowolimy, będzie świętować 30 lat. Carlos Falchi rozpoczął swoją podróż 30 lat temu, kiedy przeniósł się do Nowego Jorku. Biorąc pod uwagę, że wtedy jego style nadal były najlepszymi pretendentami w świecie projektantów, znajdując swoją metodę w ramionach gwiazd i entuzjastów torebki.

Jutro w Bergdorf Goodman Na wystawie retrospektywnej wystawy będzie zawierać wiele cenionych klasyków Carlosa Falchi i jego najbardziej obecną kolekcję, w tym unikalne style pod wpływem jego Nowego Jorku. Wydarzenie zajmie miejsce na pierwszym piętrze Bergdorf Goodman i przejdzie od 13:00. Do 16.00. byliśmy znaczącymi fanami torebek Carlosa Falchi i chociaż nie możemy jutro zrobić wydarzenia, jesteśmy zachwyceni, aby zobaczyć unikalne torby dla Bergdorf wraz z linią toreb poświęconych w Nowym Jorku, które wymyślił!

Jeśli jesteś w obszarze NYC, jest to wydarzenie, którego nie chcesz przegapić. Carlos Falchi jest jedną z najciekawszych ludzi do rozmowy, powiedz mu, że stwierdzamy cześć!