CC 52: Zawsze bądź świadomy własnej wartości

w tej części naszych soczystych spowiedzi garderoby zadowolamy eksperta medycznego w wieku 50 lat, który właśnie zdobył swoją wyjątkowo pierwszą torbę z Birkin. Podczas gdy kilku z nas wybiera, aby dokładnie zaplanować nasze zakupy, lubi robić zakupy spontanicznie, a także jeśli widzi torbę, a także ją lubi, to jej. Życie wiele jej nauczyło jej, a także rzadko przeszkadza jej to, w co inni ludzie jej wierzą – ten sposób myślenia wprowadza również jej opcje mody. Jest trudnym pracownikiem, a także popadła, aby zdobyć wszystko, co ma, co pozwala jej robić zakupy głównie bez poczucia winy, ponieważ kosztuje tylko swoją trudną zarobioną gotówkę. Sprawdziłem całe CC poniżej, a także pamiętaj o przesłaniu własnego!

Udostępnij własną spowiedź!

Podstawy

Wiek: 55
Tożsamość płciowa: kobieta
Lokalizacja: Republika Czeska
Zawód: lekarz fizyczny i rehabilitacja (PM&R)
Przemysł: medycyna
Wynagrodzenie: 200 000 euro
Dochód gospodarstwa domowego: 200 000 euro

Torby

Czy jesteś członkiem tourseforum? Nie

Jak dużo torebek posiadasz? Metoda, a także dużo LOL. Ponad 20

Jakie torby są w Twojej kolekcji?

Louis Vuitton zachwycający PM

Louis Vuitton Pochette Metis Monogram Reverse

Louis Vuitton Petit Noe w Damier Azur

Louis Vuitton Toaletic torebka 26 w monogramie

Celine Trio Cobalt Blue

Celine Python Ramowa torba czarna

Valentino Python Rockstud Clutch

La Perla Python Ada Bag Black

Bally Top zarządzaj skórzaną torbą czarną

Goyard St Louis PM All Black

Alberta Ferretti Lambin Container Bag w jaskrawoczerwony

Alberta Ferretti Satynowe sprzęgła – zarówno niebieskie, jak i czarne

Hermés Birkin Togo 35 Black GHW

Moschino Pink Top Manage Bag

Prada nylonowa

Kolekcja toreb Baldinini, niezwykle wybitnej włoskiej marki w Europie Środkowej, jak i Wschodniej

Niektóre totes Michael Kors i szprychy

Torba trenera crossbody

Louis Vuitton Keepall 45 Monogram zaćmienia

Wiele niezaprzedzonych toreb z różnych lokalizacji na całym świecie. Jednym z moich preferowanych jest brązowa torba pojemnika, którą dostałem z warsztatu rzemieślniczego na Sri Lance w 2011 roku.

Ile warta jest Twoja kolekcja? Ponad 30 000 EUR

Jaka jest Twoja kosztowna torba? Mój Birkin, który dostałem w zeszłym tygodniu. To mój pierwszy Birkin, a także jest absolutnie oszałamiający, zapach skóry jest boski. Birkin został kupiony bezpośrednio w moim regionalnym sklepie Hermes, nie kupując tam dużo, mam tylko szalik, a także kilka akcesoriów domowych. Podobnie przybycie torby zajęło tylko około 6 miesięcy.

Jakie są najważniejsze marki lub elementy w Twojej kolekcji? Mój Louis Vuitton zachwycający PM, torba, którą dostałem na Boże Narodzenie 2012 od moich 2 synów. Podobnie moja torba Goyard, którą dostałem od mojego dziecka w sierpniu 2019 roku, dostał dla mnie torbę w Nowym Jorku.

W jakim wieku dostałeś swoją pierwszą torbę projektantów, a także co to było? Prada nylon nosi na początku lat 40. Dostałem torbę podczas letnich wakacji we Włoszech. Wiele moich toreb zostało uzyskanych podczas podróży domowych lub zostały mi obdarowane przez moich lubianych.

Czy jest pewna torba, którą chcesz kupić następny? Niezupełnie, jestem o wiele bardziej nabywcą impulsowym. Kiedy widzę torbę, która sprawia, że ​​moje serce śpiewam, po prostu ją wybieram.

Jakaś konkretna torba, która ma specjalną wartość emocjonalną? Mój Louis Vuitton zachwycający PM, torba, którą dostałem na Boże Narodzenie 2012 od moich synów. To moja dużo używanej torby, mimo że nie jest szczególnie formalna. Po prostu lubię go używać. Podobnie moja torba Goyard, którą wcześniej wskazałem.

Czy czujesz, że twoje torby modyfikują postrzeganie przez ciebie ludzi lub dokładnie tego, jak jesteś traktowany? Rzeczywiście, a także nie. Jako świetna oferta ludzi, z którymi pracuję, pochodzą ze światowego środowiska, mam wiele uznania za moje torby. Czuję jednak, że ludzie w Czechach nie dbają tak bardzo o modę w ogóle. Ponadto, ilekroć chodzę do wspaniałej restauracji lub szukam w sklepach o wyższych krańcach w Pradze, zwykle zwracam uwagę, co doceniam.

Zakupy

Jak często dostajesz nowe torby? Ilekroć widzę taki, który lubię. Nie jestem planistą, lubię być spontaniczny. To jest takie proste. ?

Które sklepy najczęściej się regularnie? Najprawdopodobniej Louis Vuitton. Absolutnie uwielbiam Harrodsa w Londynie, ilekroć jestem w Wielkiej Brytanii, zawsze chodzę do Harrods.

Z przyjemnością kupuję w centrach handlowych w Outlet na odzież, jest ich wiele w całej Europie. Kiedy idę do Stanów, co nie zdarza się tak często, kiedy co kilka lat zawsze jeżdżę do Rossa, te oferty są po prostu niesamowite! W 2016 roku dostałem ponad 20 sukien od wielkich marek, takich jak DVF, MK, a także Ralph Lauren na Hawajach za mniej niż 200 USD!

Czy dostajesz kiedyś używane torby? Gdzie się używasz? Nie. Nie zaoferowałem żadnego rodzaju moich toreb. Często dostarczam je mojej mamie lub przyjaciołom.

Czy oferujesz stare torby do zapłaty za nowe zakupy? Nie.

Czy kiedykolwiek odczuwasz presję społeczną, aby kupić znacznie więcej toreb? Nie. Nie myślę o takich rzeczach. W moim życiu byłem z wieloma, w tymObraźliwe połączenie trwające 15 lat, więc nie, nie obchodzi mnie to, w co wierzy lub presja. Stałem się pozytywnym i niezależnym w tym, co robię, dotyczy to również moich opcji mody.

Czy myślisz o inwestycjach o zakupy w torbie? Mój Birkin tak, w przeciwnym razie nie.

Kto wpływa na twoje podejmowanie decyzji? Ja, ja i ja. Lol

Czasami patrzę na czasopisma modowe, podobnie moi krewni są raczej modne, więc dzielimy nasze poglądy, co w stopniu na mnie wpływają.

Czy połączenia partnerów sprzedaży są odegrani dla twoich zakupów? absolutnie nie. Mam na myśli, że kupuję torby, aby nie nawiązać nowych przyjaciół. Nie myślę o takich połączeniach autentycznych, jak tylko dla przychodów, a także nic więcej. Doceniam, jeśli SAS są przyjazne i przyjazne, jednak właśnie tam się kończy.

Dlaczego czerpiesz przyjemność z zakupów, poza uzyskaniem czegoś nowego? Lubię modę, a każda z moich toreb ma specjalną wartość emocjonalną. Często nazywam też moje torby. Na przykład mój Petit Noe ma niezwykle uroczy przydomek w Czech, który utożsamiałby coś takiego jak „słodkie niemowlę w podróży”.

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał gorszą obsługę w sklepie lub sklepu ze względu na swój wygląd, pochodzenie etniczne lub płeć? Jestem odnoszącymi sukcesy, europejskimi kobietami w średnim wieku, więc odpowiedź brzmi „nie”. Gdyby nie szanowali mnie, kogo byliby świetni? Widziałem jednak, że SAS jest wyjątkowo lekceważący dla niektórych Azjatów lub młodszych klientów. To niewątpliwie błędne, jednak to jest…

Pieniądze

Kto płaci za twoje torby? głównie ja. My też dostałem kilka torb.

Czy odkładasz plan budżetowy na zakupy w torbie? Nie.

Tematy tabu

Czy kiedykolwiek kupiłeś podróbkę, ponieważ nie można było zapłacić za projektant? Tak, kiedy byłem młodszy, nie miałem wskazówek na temat podróbek. Właśnie poszedłem, a także dostałem torbę Louis Vuitton, którą mi się podobało, rozumiejąc, że była fałszywa, jednak nie zrozumiałem żadnego rodzaju znacznie lepszego, ani nie miałem wówczas funduszy na uzyskanie autentycznego produktu. To było ponad 15 lat temu, ponieważ od tego czasu nie dostałem fałszywego produktu. Torba trwała kilka miesięcy, a potem ją wyrzuciłem.

Czy kiedykolwiek ukrywasz zakupy ze znacznych innych? Nie. Nie mam przed nim nikogo, od czego można ich ukryć, jedną z wielu zalet bycia singlem!

Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś, aby zapłacić za torbę? Nic tak naprawdę, chyba że pomyślisz o tym, że pracuję 6 dni w tygodniu jako „szalone” w ogóle haha.

Czy uważasz, że twoje zakupy jest kiedykolwiek problemem? Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś miał trudności z uzależnieniem od zakupu? Często dużo robię zakupy. Jednak to moje pieniądze, dla których ciężko pracowałem, więc jest to moja opcja, a także muszę online z konsekwencjami.

Reszta

Jakieś inne kosztowne hobby lub pasje? Mam kolekcję futra. Jestem świadomy, że wiele może tego nie lubić, jednak jest to coś, co lubię. Zbierałem futra, biorąc pod uwagę ten niezwykle młody wiek, a potem zatrzymałem się na długi czas. Teraz zwykle traktuję siebie do jednego futra rocznie przez ostatnie 10 lat.

Lubię podróżować z moimi dwoma synami, którzy mają teraz 20 lat, ale wciąż odkrywają czas na podróż ze mną. Czuję się również przyjemnością w świetnych samochodach, obecnie mam 2, stylowy Jaguar na lato, a także SUV Alfa Romeo. Wreszcie jednak mam małą kolekcję biżuterii diamentowej, ponieważ, jak wielu z was wie, diamenty są najlepszym kumplem dziewczyny;).

Coś jeszcze chcesz dołączyć? Po prostu zawsze bądź świadomy swojej własnej wartości, kim naprawdę jesteś. Ponieważ tylko jeśli jesteś naprawdę sam, możesz pozytywnie wpłynąć na innych.

W pewnym momencie mojego życia musiałem zacząć od nowa, od zera, a także tutaj jestem. Wystarczyło wstać na własnych nogach, a także pracować nad moim tyłkiem.

Przykro mi też z powodu wszelkiego rodzaju błędów gramatycznych, które popełniłem, ponieważ angielski nie jest moim pierwszym językiem.