Przedstawiamy Balenciagaga Metallic Edge Bags

Balenciaga wydało swoje metalowe torby kilka sezonów temu, a także wczoraj, odkryłem, że patrzę na wszystkie wersje na stronie internetowej Balenciaga. Kiedy wróciłem do Purseblog, aby sprawdzić, czy udostępniliśmy ci te torby, a także zdałem sobie sprawę, że nie. Więc tutaj jestem; W przeszłości omówiliśmy tę nieco zaktualizowaną wersję klasyki.

Balenciaga nigdy nie uderzyła tak ogromna, jak w torbach motocyklowych, a także wydaje mi się, że stwierdzenie, że nigdy więcej nie będzie. Torby motocyklowe wywarły tak ogromny wpływ na świat torebki, a także nie często jest to, że styl przechodzi od kultu preferowanego do torebki z IT do klasycznego. Na przestrzeni lat było tak wiele kolorów, a także wersje, a także żywy rynek odsprzedaży, który pojawił się w przypadku najbardziej poszukiwanych kolorów, a także skóry.

Metaliczna krawędź dodaje wymiaru, a także nieco odwagi do już niesamowitej torby. Dostępne są zarówno srebrne, jak i złoto, a także podobnie lubię z różnych powodów. Mam teraz torbę z miasta, jednak uwielbiam mini miasto, a także chciałbym dodatkowy styl, który dopełnia metaliczna krawędź. Balenciaga wyraźnie rozumie świetną rzecz, kiedy ją ma, a także dodaje te małe modyfikacje aktualizacji torby, a także zapewnia nową przewagę. Kupuj przez Balenciaga.

Balenciagaga Metallic Edge Mini City Silver
1545 USD za pośrednictwem Balenciaga

Balenciagaga Metallic Edge Mini Mini City Gold
1545 USD za pośrednictwem Balenciaga

Balenciaga Tradycyjne Metallic Edge City
2125 USD za pośrednictwem Balenciaga

Pasek koperty metalowej krawędzi Balenciaga
1 275 USD za pośrednictwem Balenciaga