W tym tygodniu celebrytki lubiły torby z paskami Prada, wykonując włosy, a także Craiga

Zasadniczo wszyscy są w Cannes w tym tygodniu (w tym wiele zdjęć, które zwykle wypełniają naszą obsługę obrazu). Jednak tutaj są ludzie, którzy pominęli Cannes w tym roku (i wiele lat), a także najprawdopodobniej naprawdę zachwyca się, że o wiele łatwiej było zdobyć stół w Craig’s w tym tygodniu, lub złapać wizytę w preferowanym Salon Beverly Hills. LA FAM: Czy nadal trudno jest zdobyć stół u Craiga? Wierzyłem, że przez minutę przeszedliśmy do czegoś innego, jednak w tym miesiącu Craig’s jest bardzo z powrotem w rotacji.

Zajęty Philipps
Zidentyfikowano zajęte Phillips, przynieś tę uroczą tęczową torbę Louis Vuitton Twist, gdy opuściła salon kosmetyczny w Beverly Hills. Kupuj torbę Louis Vuitton Twist za pomocą Louis Vuitton (3550 USD)

Fergie
Oto Fergie Ferg, pozostawiając swój hotel z Nowego Jorku z luksusową, czarną torbą nabywcą Givenchy. Jest w mieście na galę w Paley Center. Kupuj kupującego Givenchy, za pomocą Farfetch.com (1745 USD)

Jordana Brewster
PAPS zidentyfikował wyjątkowo ubraną Jordaną Brewster, pozostawiając Craiga z szarym Hermès Birkin. Świetne oko, chłopaki.

Kelly Rowland
Kelly Rowland przyniósł ten delikatny tajny Python Hold na urodziny Stevie Wonder w Peppermint Club w Beverly Hills w ostatnią środę wieczorem. To zapięcie wygląda charakterystycznie – czy jakakolwiek osoba ma jakieś pomysły?

Kourtney Kardashian
Rozumiesz, że lubisz swoje dzieci, kiedy pozwalasz im zacząć za Ciebie torby designerskie. Oto Kourtney Kardashian, pozostawiając klasę ze swoimi dwiema córkami, z których jedna pomaga jej plecakowi Louis Vuitton Palm Springs. Kourtney również przynosi torbę z paskiem Prada. Kupuj plecak Louis Vuitton Palm Springs za pośrednictwem Louis Vuitton (2040 USD), a także worka do paska Prada za pomocą Saks (580 USD)

Lori Loughlin
Lori Loughlin również jadł jadł w Craig’s w tym tygodniu! Ma pasującego Gucci Marmont Hold, a także pasek Gucci na tę okazję. Kupuj Gucci Marmont Hold za pomocą Gucci (1450 USD)

Mandy Moore
Oto Mandy Moore, wymykając się tylnymi drzwiami jej Beverly Hills Beauty Parlor du Jour z jasnoróżową torbą Fendi Peekaboo. Kupuj torbę Fendi Peekaboo za pomocą Fendi (5100 USD)

Noah Cyrus
Noah Cyrus również wybrał w tym tygodniu torbę z paskiem Prada. Widziała tutaj kupując w LA ze swoim bratem. Noah jest oczywiście 18 -letnią siostrą Miley, która oczywiście jest piosenkarką. Kupuj torbę z paskiem Prada za pomocą Saks (580 USD)